Opcje przeglądania
Moc lampy w przedziale
Rodzaj źródła światła
Cena
  • od
    do


Zestawy lamp na szynę 3 fazowe

Największą zaletą w przedstawianych zestawach szynoprzewodów 3-fazowych jest wymienne źródło światła LED co ma ogromne znaczenie w przypadku uszkodzenia. W lampach ze zintegrowanym źródłem światła reflektor po awarii nie nadaje się do użytku. W reflektorach z Naszego sklepu Lampynaszyne.pl możemy wymienić źródło światła LED i dalej go używać. Możliwość zastosowania wymiennej żarówki ledowej o dobranej dla nas mocy od 1W aż do 11W.

Gdy dobieramy żarówkę LED do reflektora lamp na szynie, możemy wybierać także barwę światła żarówki LED które występują najczęściej w barwach świecenia ciepła biała 2700K lub 3000K, neutralna biała (dzienna) 4000K, zimna biała 6000K.

Lampy i oprawy na szyny 3-fazowe to nowoczesne rozwiązanie na Polskim rynku. Konkurencja ma w ofercie lampy na szynę z niewymiennym źródłem światła, co prawdopodobnie będzie za sobą niosło problem w przypadku awarii. Jasne jest, że nie ma lamp bezawaryjnych w nieskończoność. Lampy z niewymiennym źródłem prędzej czy później ulegną awarii, w takim wypadku zostaną Państwo z problemem skąd wziąć trudno dostępne części zamienne aby je naprawić. Będzie trzeba wymienić reflektor na nowy.

 

Zestawy 3-fazowe

Gotowe zestawy lamp na szynę dobre jakości

Sklep internetowy lampynaszyne.pl z Wrocławia oferuje system lamp z wymiennymi źródłami światła, co bardzo ułatwia eksploatację, nawet jeśli źródło światła ulegnie uszkodzeniu, można je w prosty sposób wymienić. Nasze oprawy są wykonane z najlepszych dostępnych elementów na rynku.

Do produkcji tych reflektorów 1-fazowych i 3-fazowych wykorzystywane są materiały najlepszej jakości. Nowoczesny wygląd i niezwykła trwałość Gwarantuje dużą satysfakcję z zakupu.

Gotowe zestawy do zainstalowania na szyny 3-fazowe!

Idealnie nadają się do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Nasze rozwiązania fantastycznie wyglądają zarówno w pomieszczeniach takich jak salon, kuchnia, korytarz a także znajdzie zastosowanie w biurze oraz sklepie do oświetlenia miejsca pracy czy witryn sklepowych.Reflektor szynowy 3-fazowy - jaka jest różnica?

Zestawy oświetleniowe określane jako 3 fazowe różnią się funkcjonalnością od standardowych. Lampy szynowe LED na 3 fazy charakteryzują się możliwością ich częściowego włączania i wyłączania. W przypadku lamp 1 fazowych nie ma możliwości włączania oświetlenia partiami. Lampy na szynę 3 fazowe sprawdzą się świetnie w przypadku większych pomieszczeń, kiedy chcemy mieć możliwość oświetlenia danej sekcji pomieszczenia.

 W naszej ofercie znajdziesz również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl